Оценить этот элемент
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

Фахівці вважають, що розподіл дверей на міжкімнатні та вхідні — це неповна класифікація. Наприклад, існують, так звані, нестандартні двері, про які ми сьогодні і поговоримо.
До цієї групи відокремлюють двері, до яких пред’являються підвищені вимоги по шумоізоляції і пожежостійкості. У першу чергу, це двері для сантехнічних вузлів. Якщо ви знаєте, що таке кредитка, то і з конструкцією таких дверей розберетеся в мить. Приміщення, в яких розміщені сантехнічні вузли, відрізняються підвищеним рівнем вологості. Це означає, що двері повинні бути виконані з матеріалу, який не піддається впливу вологи, наприклад масиву натуральної деревини зі спеціальною обробкою поверхонь або шпоновані двері, чи двері з МДФ.
Нерідко в такі приміщення встановлюють двері з масиву дерева, які попередньо обробляють спеціальними лаками. Завдяки високій якості обробки деревини, з масиву виготовляють навіть меблі для ванної. Дуже популярні також двері з пластика, або панелей МДФ, покритих фарбою. Дані конструкції відрізняються високим показником вологостійкості. Придатні для установки у ванних кімнатах і шпоновані двері, але тільки ті конструкції, які покриті якісним лаком.
В даному приміщенні необхідно домогтися якісної вентиляції. У будь-яких сантехнічних вузлах ми маємо вентиляційні решітки, а двері, в свою чергу, повинні давати можливість відпрацьованому повітрю залишати приміщення. В офісах, чи приміщеннях з великою кількістю людей, встановлюють двері з урахуванням повітряного зазору між поверхнею підлоги та дверима. Як альтернативу, можна виконати в двері отвори і встановити спеціальні вентиляційні решітки.
Не менший інтерес для приватних осіб і керівників компаній представляють вогнетривкі двері. Вони повинні не тільки захистити приміщення від впливу відкритого полум’я, але й запобігти появі диму в приміщенні. В залежності від вимог, що пред’являються до приміщення, встановлюють вогнетривкі двері з різними рівнями стійкості. Наприклад, в якості міжкімнатних конструкцій використовують двері з фактором стійкості не менше тридцяти хвилин.
Нарешті, сучасні шумопоглинальні двері теж відносять до числа спеціальних конструкцій. Вони відрізняються тим, що не пропускають звук за межі приміщення. Сьогодні дуже популярні глухі фільончасті двері, а за допомогою запінення полотна, можна підвищити рівень шумозаглушення конструкції. Нерідко по периметру двері кріплять гумові пороги, які забезпечують шумопоглинання конструкцією двох-сторонніх звуків. У більшості випадків, вони є автоматичними. Простіше кажучи, при закриванні дверей вони опускаються до підлоги, запобігаючи проникнення холодного повітря і шуму всередину приміщення. У момент відкриття дверей гумові пороги прибираються всередину полотна, щоб не ускладнювати переміщення дверей. Найкращі показники все ж дають спеціальні двері, які наповнені перфорованим ДСП, або синтетичною ватою. Нерідко автоматичний гумовий поріг доповнює і цю конструкцію, роблячи двері справжнім вартовим вашого будинку.
Важливо зупинитися й на тому, які витрати Ви понесете в період експлуатації спеціальних дверей й можливо зробити вибір в бік дверей з масиву натурального дерева. Як і будь-які інші конструкції, спеціальні двері необхідно регулярно очищати від пилу та бруду. Для цього можна використовувати звичайний миючий засіб. Щоб полотно дверей блищало і виглядало, як нове, нанесіть на його поверхню поліроль. У найближчі п’ятнадцять років ви не матимете інших витрат, крім перерахованих вище. Це означає, що спеціальні двері не тільки вирішують проблеми приміщення, але і економлять ваші гроші.
Бажаємо Вам удачі при виборі своїх дверей!

Предыдущая запись Мебель из дерева в Черкассах
Следующая запись Чому саме деревяні сходи?

Добавить комментарий