Оценить этот элемент
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

В даний час існує неймовірно велика кількість різних видів сходів. Сходи діляться за різними ознаками: за матеріалом, з якого вони зроблені, за формою, за місцем розташування, за стилем і т.д. сходи можуть бути простими і багаторівневими, класичними та сучасними, прямими і гвинтовими. Але кожні сходи складаються з певного набору складових частин, які повинні бути присутніми в будь-якій сходовій конструкції. Будівництво будь-яких сходів має відповідати трьом принципам — надійність, безпеку і зручність.
Будівництво сходів: несучі конструкції

Будь які сходи встановлюється за допомогою опорних конструкцій. Це можуть бути тятива, косоур, підтримуючи опори та балансири.
Тятива — це похила бічна деталь сходи, яка підтримує щаблі з нижньої їхньої сторони і з боків. Косоур — перекладини, підтримуючи ступені знизу. Підтримують опори сталеві осі (анкера, турбогвинти, арматура), вмонтовані в стіну, на які потім прикріпляються щаблі. Балансири — це центральні несучі опори гвинтових сходів.

Опорні конструкції можуть бути зроблені з 100% масиву натурального дерева, металу або комбінації різних матеріалів.

Будівництво сходів. Ступені: основні елементи, типи, матеріали

Один з головних елементів сходів — це щаблі (сходинки). щаблі сходів складаються з проступи (горизонтальна сторона) і підсходинки (вертикальна сторона).
За формою і основним призначенням сходинки діляться на прямі і забіжні. У забіжних ступенях внутрішній край вузький, а зовнішній край широкий, що дозволяє вирішити проблему відсутності окремого сходового майданчика при повороті ступенів. Крім того, сходинки можуть бути скошеними, клиноподібними та дугоподібними. Сходи можуть бути зроблені з 100% масиву натурального дерева, металу, бетону, каменю або пластмаси. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки.

Будівництво сходів. Сходові огорожі: перила і опори поручнів

Для зручності переміщення по сходах і збільшення безпеки будь-які сходи повинні бути обладнані сходовими огорожами. Як правило, такі огорожі складаються з поручнів і їх опор.

Опори перил — це вертикальні елементи, які підтримують перекладини для зміцнення перил та поручнів. Опори перил — це не тільки функціональний елемент сходів, але і декоративний її елемент, який може повністю змінити зовнішній вигляд усієї конструкції й сходи з масиву натурального дерева стануть прикрасою будинку. Також опори поручнів можуть бути дерев’яними, бронзовими, чавунними або мідними. Металеві опори перил, декоровані кованими елементами певної форми, привносять частку романтики і витонченості в інтер’єр приміщення але не слід забувати, що перила з масиву натурального дерева будуть теплішими й більш комфортнішими у використанні..

Виготовлення сходів. Сходи на замовлення.

Основним напрямком нашої роботи, поряд з дизайном, є проектування та виготовлення сходів за індивідуальними проектами. Ми займаємося виготовленням дерев’яних сходів більше 10 років. В основному це сходи середнього та високого рівня.

Щоб отримати якісний виріб, до питання виготовлення сходів з 100% масиву натуральної деревини потрібно підходити комплексно. Особливу увагу необхідно приділити проектування (вибору форми сходів і параметрів сходинок), а також дизайну. Можна виділити наступні основні етапи створення сходів:
Проектування сходів і огорожі;
Виготовлення елементів сходів і огорожі;
Монтаж.

Проектування сходів, розрахунок параметрів

Щоб отримати якісні й гарні сходи — потрібне грамотне проектування, з урахуванням особливостей об’єкта і стилю інтер’єру. Саме тому у нас архітектор-дизайнер працює над проектом спільно з конструктором й замовником, що дозволяє вже на початковому етапі запропонувати Вам грамотні рішення з конструктивної й естетичної точки зору. Ми запропонуємо найоптимальнішу форму сходів, відповідну до умов Вашого об’єкту.

Якщо вписати в отвір сходи неможливо — пояснимо чому, і запропонуємо рішення, як з мінімальними доробками зробити так, щоб сходи були комфортними й параметри були відповідними. Трапляється, що косметичними заходами обійтися неможливо. У цьому випадку потрібно робити вибір: або параметри майбутньої сходи будуть виходити за межі комфортних, або доведеться коригувати сходовий хол будівельними методами. В основному коректування обмежується доопрацюванням сходового отвору (зменшення або збільшення), можливий також перенос стін, якщо вони не є несучими.

Дерев’яні сходи з 100% масиву натурального дерева, виготовлення елементів.

Сходи можна розділити на кілька типів за формою (маршові, гвинтові, кільцеві), за типом виготовлення (на косоурах, на больцях), по несучого каркасу (сходи на металевому каркасі, бетонні сходи), за матеріалом оздоблення (дерево, метал, мармур, камінь).

Самі прості і звичні — це прямі маршові сходи. Марш може бути один між поверхами, а може поділятися на два через сходовий майданчик. Маршеві сходи можуть також мати розширення знизу (забіжні східці), а також поворот у нижній, середній або верхній частині.

Гвинтові сходи мають одну основну перевагу — компактність, і використовуються в тих місцях, де інші сходи встановити проблематично. Такі сходи дуже добре вписуються в інтер’єр, але користуватися ними не дуже зручно, особливо якщо потрібно занести щось габаритне, наприклад диван чи меблевий фасад.

Кільцеві сходи виглядають найбільш ефектно і дуже зручні, але вони більш трудомісткі у виробництві, що відбивається на їх вартості.

Сходи на больцях є само-несучими. Роль несучого елемента виконують сходинки й «больці» (у перекладі з німецької болт, палець).

Сходи виготовляють з різних матеріалів: дерево, метал, камінь. Безсумнівно дерево є найбільш популярним і часто використовуваним. З сортів дерева в основному використовується цінні породи дерева — дуб, бук, ясен. У рідкісних випадках використовується 100% масив екзотичних порід дерева.

Сходи можуть бути виготовлені цілком з масиву дуба, а можуть бути шпоновані тонким (товщина 0.6 мм) і товстим (від 2 до 5 мм) шпоном цінних порід дерева. Шпонування проводиться на гарячих пресах, де шпон стикується певним чином і склеюється за допомогою спеціальної смоли.

Сходинки шпоновані тонким і товстим шпоном більш стійкі до перепадів температур і вологості, а також мають перевагу при візуальному сприйнятті за рахунок збільшеної ширини «ламелі».

Сходи на металевому каркасі:

Дерево досить міцний матеріал і, теоретично, немає необхідності використовувати додатковий каркас для виготовлення сходів. На практиці іноді виявляється трохи інакше. Так, міцності дерева цілком достатньо, особливо це стосується прямих сходів, але виникає низка негативних моментів:
Дерево — живий матеріал, він реагує на температуру і вологість в приміщенні, можна сказати «живе» своїм життям. По мірі експлуатації відбувається незначне всихання матеріалу, яке може бути абсолютно непомітним для ока. Тим не менше цього достатньо, щоб почали з’являтися невеликі коливання елементів сходів і характерні скрипи. Все це відбувається за «несприятливих» умов в приміщенні. Якщо ж умови більш жорсткі (різкі перепади температури, протоки води), то дерево в місцях стиків може взагалі зруйнуватися, що може вплинути на безпеку експлуатації.

На сьогодні Ми можемо виготовити для Вас такі основні види сходів (по несучому каркасу):

Сходи з дерев’яними косоурами;
Дерев’яні сходи на металевому каркасі;
Дерев’яні сходи на бетонній основі.

Ми воліємо використовувати в наших проектах 100% натуральний масив дерева для каркасу, у тому числі й збірного типу, сходинок, поручнів й перил. Каркас проектується виходячи з розробленого проекту сходів. Роботи з виготовлення проводяться в нашому цеху висококваліфікованими професіоналами своєї справи. На об’єкті проходять в основному монтажні й оздоблювальні роботи. Каркас збирається на болтових, шурупних чи чопованих з’єднаннях. У цьому випадку параметри сходів чітко задані і точно витримується задана геометрія сходів. У цьому основна відмінність наших каркасів, від пропозицій інших фірм, які найчастіше виготовляють каркас за місцем. При цьому точність геометрії не дотримується, а недоліки камуфлюються при установці дерев’яних елементів.

Подробнее в этой категории: Ремонт квартир. Как сделать перепланировку в соответствие с законом? » Что можно и что нельзя делать с сантехникой » Выбор правильного спального гарнитура для детей » Перфоратор » Как выбрать инструменты и оборудование для автомастерской » Выбор шкафа для хранения обуви » Как придать старой мебели «новую жизнь» » Что нужно знать перед покупкой аквариума? » Как выбрать мебель для небольшой комнаты » Укладка ламината на деревянный пол » Что такое дизайн интерьера (и почему он действительно может улучшить ваше самочувствие)? » Какой должна быть детская комната » Мебель для гостиной в Запорожье » Выбор стола для настольного тенниса » Мягкая мебель для офиса » Как выбрать топор » Столы для настольного тенниса » Почему кошки царапают мебель? » Как выбрать мойку для кухни » Ночное путешествие на автобусе » Три удивительных места для путешествия на поезде » Длительная поездка на автобусе: советы, которые сделают ваше путешествие максимально комфортным » Дошка бамбук » Які бувають дерева? » Секвоя » Модрина » Палісандр » Осика » Вільха » Клен » Карельська береза » Імітація дерева » В’яз » Дерев’яний декор » Дерев’яна Пергола » Дерев’яні гойдалки » Деревину для різьблення » Художня обробка деревини » Вироби з деревини » Береза » Брашірованная деревина — властивості та застосування » Випилювання лобзиком з фанери » Види мдф меблів » Ялина » Екзотичні породи деревини » Меблі з масиву дерева » Навчальний куточок дому — меблі для школяра » Як зробити з дерева скриньку » Как обустроить японский сад: советы ландшафтного дизайнера » Дачный участок своими руками: 16 фото » 10 лучших пряностей и овощей, чтобы устроить сад на балконе » Идеальная терраса для любой погоды: обзор материалов для пола » Как обустроить уголок для завтрака на даче: 15 вдохновляющих идей » Как сделать загородный дом красивее: реальная история превращения дачи в шале » Как подготовить розы и другие цветы на участке к зиме » Как подготовить пруд или декоративный водоём к зиме » Стиль минимализм в ландшафтном дизайне: преимущества и особенности » 30 фото самых интересных и простых идей дизайна сада своими руками » 12 беседок с мангалом, которые вам понравятся » Огород своими руками: 11 фото для вдохновения » Клумбы своими руками: 11 вдохновляющих фото » Дизайн дачного участка своими руками: 28 фото » 28 беседок из дерева, любую из которых захочется иметь у себя в саду » Сад своими руками: 40 идей с фото » Цветники своими руками: 15 простых идей » 25 потрясающих топиариев, которые вы можете сделать своими руками » Конвейер, применение и виды » Техника шпатлевки потолка и стен » Проведение рекламной кампании: бюджет » Достоинства жизни в жилом комплексе » Аспекты выбора окон » Совмещая гостиную и кухню » Что такое гидроизоляция » Приточно-вытяжные системы с утилизацией тепла: в чем специфика? » Кровати: история » Подвійні розпашні двері » Чому саме деревяні сходи? » Нестандартні двері » Двери межкомнатные, цены » Обычное окно. Обычные деревянные окна. Не евро! » Деревянные двери » Купить лестницу в Черкассах » Лестница на второй этаж из дерева » Производство деревянных лестниц в Черкассах » Добро пожаловать! »
Предыдущая запись Чому саме деревяні сходи?
Следующая запись Подвійні розпашні двері

Добавить комментарий