Дерев’яні двері

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Вхідні двері

Вхідні двері

Двери зі склом

Двери зі склом

Дерев’яні двері мають багато шанувальників. Ми виготовляємо двері високої якості, які прикрасять заміський будинок або квартиру. Якісні двері не тільки прикрасять ваш будинок, але і убережуть його від несанкціонованого доступу. Для того щоб зробити вхідні двері надійними і стійкими до температурних змін, використовується склеєний брус, деревина просочується спеціальними складами, наноситься водостійкий лак і фарби. Хороші дерев’яні двері не поступається металевим, але виглядають при цьому витонченіше.

Міжкімнатні двері не розраховані на великі силові навантаження, їх основним призначенням є відділення окремих кімнат з умовною захистом і висока шумоізоляція.

Внутрішні двері можуть бути орними і трансформуються. Орні двері по увазі і ціною дуже різноманітні. Також розрізняють “праві” і “ліві” двері, в залежності від сторони відкривання і навішування петель. За абрисом контуру двері можуть бути арковими і прямими. Існує ще багато інших класифікацій, які ми не будемо їх наводити. Детальніше розібратися в тому, що саме вам потрібно, допоможуть наші фахівці.

 Ознайомитися з нашими роботами можна в розділі «фотогалерея-двері». Для уточнення ціни, телефонуйте: (0472) 56-62-07, (093) 7927915, (067) 1866044.