Тривала поїздка на автобусі: поради, які зроблять вашу подорож максимально комфортною


Бути вчасно

Будьте пунктуальні, якщо ви приїдете занадто пізно, ймовірно, вашого автобуса вже не буде. Це в першу чергу стосується тих людей, які виїжджають з незнайомих місць, вам слід прибути в термінал як мінімум за півгодини до вильоту. Але іноді буває не так просто знайти потрібний термінал, в Японії, наприклад, автобусні станції досить великі і автобус може виїхати з іншого терміналу, ніж ви заздалегідь планували. Таким чином, якщо ви приїдете в пункт відправлення вчасно, у вас буде достатньо часу, щоб знайти потрібний термінал, і іншим пасажирам не доведеться чекати вас.

Сідайте в автобус якомога раніше

Ще одна перевага своєчасного прибуття в автобус – це те, що ви можете сісти в автобус раніше всіх (якщо це можливо). Так що ви зможете вибрати краще місце. Ви подорожуєте з кимось або навіть в групі? Чим раніше ви ввійдете, тим вище шанси, що ви все зможете сісти разом.

Відзначте свій багаж

Часто не так-то просто знайти свій багаж між багажем інших пасажирів. Особливо, якщо у вас є чорний чемодан, як і у кожного другого мандрівника.

Можливо, ви захочете вибрати яскравий валіза, який ви відразу дізнаєтеся. Але так як у вас, ймовірно, вже є чемодан, вам слід виділити його. Це може бути ефектний аксесуар або етикетка, забавний чохол-кришка або просто трекер, який відразу показує, що цей багаж належить вам.

Візьми з собою рюкзак

Швидше за все, вам потрібно буде залишити свій багаж при посадці в автобус, щоб він не стояв посеред проходу. Однак цінні і тендітні речі слід зберігати при собі. Обов’язково візьміть з собою рюкзак, щоб ви могли укласти все, що вам потрібно, в дорозі.

Носіть зручний одяг

Один дуже важливий аспект, який може значно підвищити рівень комфорту під час поїздки на автобусі, – це те, який одяг ви носите під час поїздки. Кращим варіантом по можливості є спортивні штани, легінси або інші легкі штани. Крім того, настійно рекомендується так званий «цибульний» або багатошаровий вид, оскільки температура в туристичному автобусі часто може варіюватися в залежності від клімату і часу доби, незалежно від температури за межами автобуса.

Як поспати в автобусі

У деяких поїздках на автобусі, здається, неможливо заснути. Особливо важко тим, хто подорожує по країнам, що розвиваються, з поганими дорогами. Розгойдування автобуса не допомагає вашому сну. Подушка для шиї може допомогти вам краще заснути, утримуючи голову в більш-менш стійкому становищі.

Якщо в автобусі або літаку плаче дитина чи є пасажир, який думає всю поїздку розмовляти по телефону про свої особисті проблеми на максимальній гучності, то вам дійсно знадобляться навушники з шумопоглинанням. Просто ввімкніть свою улюблену музику або підкаст, і непотрібний шум буде заблокований.