Як вибрати меблі для невеликої кімнати


Вибір меблів для маленької вітальні – не найпростіше завдання. Вітальня це місце для відпочинку і розваг тому її потрібно якісно продумати. При виборі меблів для маленького простору важливо добре розуміти, на які форми, кольори і дизайн слід звертати увагу. У цій статті ми постараємося відповісти на ці питання.

Звільніть місце на підлозі за допомогою настінних меблів

Рекомендуємо зафіксувати меблі на стіні. Якщо над підлогою розмістити стелажі, тумбочки, то це розширить широке візуальний простір, буде здаватися, що кімната стала більшою, так як нічого не захаращує простір підлоги.

Зверніть увагу на напівпрозорі меблі

Для формування будь-якого простору важливо звертати увагу не тільки на форму, а й на матеріал меблів для вітальні. Якщо ви хочете зберегти відчуття відкритого простору використовуйте прозорі матеріали. Меблі зі скла, акрилу або люціта – відмінно підходить для цих цілей.

Щоб створити шикарний і стильний вигляд вашої вітальні, можна використовувати журнальні столики, стільці, бічні столики, які не захаращують простір. Ці елементи створюють стильний контраст навіть в класичних будинках з елементами старовини.

Використовуйте прихований простір

Стелажі для книг, полиці, столи є окремими елементами для речей і вони швидко заповнюють маленьку кімнату, тому можна скористатися внутрістінного простором (нішами). Меблі в нішах – простий спосіб повернути простір вітальні.

Що стосується кольору, вбудоване сховище повинно бути максимально наближене до тону фарбування стін, використовуваному в кімнаті. Такий колір створить плавний перехід, а стелажі або шафи не виділятимуться.

Вибирайте світлі породи дерева

При додаванні дерев’яних меблів в вашу вітальню слід, уникати темних відтінків, які додають ваших меблів видимі значні розміри. Як відомо, світлі відтінки збільшують простір, і це правило застосовується як до меблів, так і до фарбування стін. Вибираючи світлі тони ви можете бути впевненими, що кімната не буде виглядати занадто важкою або поглинати світло.