Як вибрати мийку для кухні


Мийка – незамінна річ в будь-якій кухні. З точки зору функціональності мийка – життєво важлива частина вашої кухні. У ній можна не тільки мити посуд, але і розморожувати рибні або м’ясні продукти, мити овочі і фрукти, складати брудний посуд. Тому важливо підібрати якісну і зручну мийку.

Якщо ви цікавитеся кращими рішеннями для облаштування ванної кімнати, то рекомендуємо придбати комплект інсталяції, який не тільки прикрасить дизайн, але і стане відмінним функціональним рішенням.

Довговічність

Перш за все зверніть увагу на матеріал. Високоякісною вважається нержавіюча сталь, в якій міститься 10% нікелю і 18% хрому. Така мийка витримає вплив холодної і гарячої води, миючих засобів. Досить довговічна мийка, зроблена з гранітної крихти (гідроксиду алюмінію, силікатної кварцу) і акрилового матеріалу. Крім того вона буває різних кольорів, на відміну від нержавіючої мийки. А ось емальована поступається за якістю, так як з часом емаль стирається і тріскається. Вона не піддається корозії. Мийки бувають з однією або декількома чашами. Якщо у вас маленька кухня, то підійде одночашевая мийка. Ми також рекомендуємо домовласникам шукати раковину з вічнозеленим дизайном і міцною конструкцією, яка витримає випробування часом як за стилем, так і за якістю.

Багатозадачність

Так само можна купити мийку з однією основною чашею і додатковою, яка вдвічі менше. Вона досить зручна: поки в маленькому відділенні розморожуються продукти, в основній чаші можна мити посуд. Перераховані вище види мийок можуть бути з крилом, на яке можна складати вимиті овочі та фрукти (вода з них буде стікати безпосередньо в мийку), гарячу сковороду або каструлю.