Rate this item
 • 0.00 / 5 5
(0 votes)

Сокира – важливий інструмент для господарства, а також необхідний для комфортного відпочинку на природі, полюванні, риболовлі, у поході та експедиції.
Сокири діляться на:

 • теслярські – застосовуються для столярних, теслярських і різьблених робіт по деревині;
 • сокири-колуни для розколювання дров, мають довгу ручку;
 • туристичні сокири компактні і легкі, як правило, мають чохол;
 • лісорубні сокири (сокира для дров) – з потужною зручною ручкою є найважчими;
 • універсальні сокири підходять для декількох завдань одночасно, обух виконаний в якості молотка або лапи.

Інструмент слід вибирати якісний, щоб Вам довго служив сокиру, ціна не повинна бути низькою. Ціновий діапазон фірмових сокир вище середнього.

На що звернути увагу при покупці

Необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  • Форму леза, воно може бути заокругленим або прямим.
  • Якість заточки леза вважається оптимальним під кутом 40 °.
  • Розміри клинка – широкий, середній і вузький;
  • Вага сокири – від ваги сокири залежить сила удару;
  • Топорище не повинно бути коротким і обов’язково повинно мати вигин і бути потовщеним на кінці.

Для походів і експедицій, коли все спорядження необхідно нести в рюкзаку оптимальним варіантом буде легка туристична сокира. Для виїздів на природу на машині можна купити сокиру для рубки дров.

Подробнее в этой категории: Вибір правильного спального гарнітуру для дітей » Як вибрати меблі для невеликої кімнати » Якою має бути дитяча кімната » Онлайн казино Супер Босс » Меблі для вітальні в Запоріжжі » Вибір столу для настільного тенісу » М’які меблі для офісу » Столи для настільного тенісу » Чому кішки дряпають меблі? » Як вибрати мийку для кухні » Нічна подорож на автобусі » Три дивовижних місця для подорожі на поїзді » Тривала поїздка на автобусі: поради, які зроблять вашу подорож максимально комфортною » Как обустроить японский сад: советы ландшафтного дизайнера » Дачный участок своими руками: 16 фото » 10 лучших пряностей и овощей, чтобы устроить сад на балконе » Идеальная терраса для любой погоды: обзор материалов для пола » Как обустроить уголок для завтрака на даче: 15 вдохновляющих идей » Как сделать загородный дом красивее: реальная история превращения дачи в шале » Как подготовить розы и другие цветы на участке к зиме » Как подготовить пруд или декоративный водоём к зиме » Стиль минимализм в ландшафтном дизайне: преимущества и особенности » 30 фото самых интересных и простых идей дизайна сада своими руками » 12 беседок с мангалом, которые вам понравятся » Огород своими руками: 11 фото для вдохновения » Клумбы своими руками: 11 вдохновляющих фото » Дизайн дачного участка своими руками: 28 фото » 28 беседок из дерева, любую из которых захочется иметь у себя в саду » Сад своими руками: 40 идей с фото » Цветники своими руками: 15 простых идей » 25 потрясающих топиариев, которые вы можете сделать своими руками » Проведение рекламной кампании: бюджет » Ліжка: історія » Двері міжкімнатні, ціни » Звичайне вікно. Звичайні дерев’яні вікна. Не євро! » Дерев’яні двері » Купити сходи в Черкасах » Сходи на другий поверх з дерева » Виробництво дерев’яних сходів в Черкасах » Ласкаво просимо! »
Previous Post Столи для настільного тенісу
Next Post М'які меблі для офісу

Залишити відповідь