Якою має бути дитяча кімната


Малюк, вже з самого раннього дитинства повинен мати свій затишний куточок, в якому він може пограти, де він буде відчувати себе господарем. Дитяча кімната повинна подобатися дитині, а для цього варто прикласти деякі зусилля. Ви можете зробити ремонт і планування самостійно або довіритися професіоналам. Переглянути рейтинг кращих фірм по дизайнерської обробки квартир можна на сайті rating-remont.com. Якщо ви вирішили покластися на себе, приділіть ретельне увагу підбору меблів для дитячої. Перед покупкою дитячого дивана подумайте, де він буде розташовуватися, також зважте на те, що ви купуєте меблі для дитини, а це означає, що головна вимога до неї – безпека. Ніяких гострих випирають деталей, виключіть дерев’яні або металеві вставки. Якщо мова йде про шафах, то віддайте свою перевагу меблям без дзеркал, або такий, при виготовлення якої використовуються не б’ються дзеркала. Але краще не ризикувати здоров’ям малюка, який обов’язково захоче перевірити дзеркало на міцність.

Зона для іграшок

Окреме місце відведіть іграшок дитини, адже це його багатство, яке має бути всюди – на полицях, в скриньках, в спеціальних корзинах. Малюк повинен самостійно дотягуватися до іграшок, вище можна заховати книги, які призначені для читання з дорослими.

Створення особливої атмосфери

Не забудьте про інтер’єр кімнати, заходячи в яку, має відчуватися дитяче настрій. Досягти цього можна, використовуючи для прикраси стін рамки з дитячими малюнками, декоративні іграшки або інші елементи, які допоможуть прикрасити простір.

Для стін в дитячій краще використовувати фарбу. Перевага пофарбованих стін в тому, що їх можна відносно швидко і легко оновити в майбутньому. Однак майте на увазі, що чим темніше відтінок, тим більше шарів фарби потрібно буде нанести для зміни кольору. Кольорова обробка фарбою додасть кімнаті індивідуальний стиль, який сподобається дітям.

Наклейки на стіни, які дуже прості у використанні, можуть додати інтерес до дитячої кімнати, і їх легко видалити, коли вам набридне дизайн. Будьте сміливими в масштабі, використовуючи одне зображення або створюючи групу, інакше вони будуть виглядати недопрацьованими.

Ще одна річ, яку слід враховувати при оформленні дитячої кімнати, – це вибір жалюзі або штор для спальні. Подумайте, яке віконне оформлення буде найкраще працювати з вашою схемою освітлення, а також на скільки сильно ви хочете заблокувати сонячне світло – це буде залежати від того, чи виходить кімната на північ або на південь.