Нічна подорож на автобусі


Якщо ви вибираєте нічний маршрут на автобусі, виберіть комфортабельний автобус для плавної поїздки. Ключ до успішної поїздки на нічному автобусі – це підготовка. Це означає, що все необхідне буде упаковано в ручну поклажу, як в далекому перельоті.

Придбати дешеві квитки на автобус можна на сайті онлайн-сурвісу «PROIZD».

Вам необхідно буде провести деякий час в автобусі, тому не забудьте взяти з собою досить їжі і води. Більшість нічних автобусів роблять кілька зупинок протягом ночі, але якщо ви хочете спати якомога більше, вам не захочеться кожен раз виходити, щоб щось купити.

Що надіти в нічну подорож на автобусі

Щоб поїздка на нічному автобусі була більш комфортною, необхідно носити зручний одяг. Неможливо добре виспатися на високих шпильках або в обтягуючих джинсах. Навіть в теплих країнах нічні автобуси зазвичай оснащені кондиціонерами які можуть сильно охолоджувати салон, тому уникайте шортів або топів і вибирайте теплий одяг.

Оскільки вам захочеться спати, ви повинні одягнути вільний одяг, максимально наближений до піжами. Найпростіше рішення – це м’які легінси, футболка і толстовка з капюшоном. Такий одяг зігріє вас, і блискавки або ґудзик не будуть упиватися в шкіру.