Ласкаво просимо!

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з виготовленої нами продукцією, яка прикрасить і наповнить неповторністю інтер’єр вашого будинку.

Підприємство спеціалізується на виготовленні дверей, сходів, підвісних стель (фальш-балок), вікон з натуральної деревини (сосни, вільхи, ясена, дуба та інших порід). Двері і вікна виготовляються на замовлення, що дає можливість виготовлення відповідно до зазначених розмірів (нестандартним). Для фарбування використовуються барвисті і лакофарбові матеріали передових європейських виробників. Лак наноситься в кілька шарів, що гарантує якість, стійкість і красу покриття. Найчастіше дерев’яні деталі фарбують в натуральні тони.

Двері виготовляються за європейською технологією шляхом склейки деревини для додання міцності, виключення сучків. Клеєні деталі міцніше цілих, що забезпечує їм довговічність.

Міжповерхові сходи несуть не тільки функціональне навантаження, але і, безсумнівно, можуть бути оригінальною прикрасою будь-якого житлового приміщення. Сходи можуть мати пряму форму, з поворотом на 90 °, розворотом (оборотом) на 180 °. Вибираючи сходи, Ви повинні враховувати, що будь-яка з них являє собою істотну архітектурну концепцію будинку. При виборі сходів треба враховувати наступне:

  • Розміри сходів, щоб при її розміщенні не виникали складності;
  • Висоту поверху (від цього залежить кількість ступенів);
  • Розміри стельового отвору.

Малогабаритні сходи “гусячий крок” необхідні там, де установка міжповерхових сходів неможлива через проблеми вільного місця. Ці сходи займають місця не більше, ніж звичайна драбина на горище.