Столи для настільного тенісу


Купити тенісні столи сьогодні хоче багато людей. Це не дивно, адже пінг-понг є однією з найвідоміших і улюблених спортивних ігор в світі. Незважаючи на те, що батьківщина настільного тенісу – Великобританія, пінг-понг користується величезною популярністю і в Україні. І в столиці, і в регіонах працюють численні спортивні клуби та секції, де проводяться заняття і змагання серед любителів цієї гри. Активно розвивається і професійне спрямування настільного тенісу в нашій країні.

Розміри стола для настільного тенісу та інші стандарти

Варіантів столів для пінг-понгу існує величезна кількість: вони розрізняються кольором, типом конструкції, матеріалами. Єдине, що завжди незмінно – це розміри столу для настільного тенісу. У довжину стіл повинен бути 2,74 метра, а його ширина повинна становити 1,525 метра. На таких столах грають і професійні спортсмени, і любителі.

Що стосується кольору, то стіл для настільного тенісу може бути темно-зеленим або синім. Ці кольори були обрані з тієї причини, що на їхньому тлі спортсмену легше всього розрізнити м’яч під час гри. Крім того, стіл для пінг понгу неодмінно повинен мати розмітку білого кольору, якою обмежується ігрова зона. Якщо планується встановлювати стіл в невеликому приміщенні або на маленькій відкритій площадці, найкраще вибрати складну модель, де стільниця складається вдвічі і підгинаються ніжки. У професійних столах для настільного тенісу використовуються більш масивні опори.

Домашній стіл для настільного тенісу

Домашні тенісні столи відрізняються простотою своєї конструкції. Вони ідеально підійдуть для тих, хто планує грати в пінг-понг від випадку до випадку. Цей стіл легко розкладається, а в зібраному вигляді він займає зовсім мало місця.

Відрізняється домашній стіл для тенісу ціною, оскільки для виготовлення таких столів використовують дешевші матеріали. Це пов’язано з тим, що стіл не буде піддаватися дуже високих навантажень. Такий стіл для настільного тенісу купити варто для установки в приміщеннях з низькою вологістю і хорошою вентиляцією. Бажано ставити домашні моделі столів для пінг-понгу подалі від вікна, оскільки від прямого сонячного світла фарба може бліднути.

Всепогодний стіл для настільного тенісу

Всепогодний тенісний стіл підходить для установки на відкритому повітрі. Столи такого плану виготовляють з міцніших матеріалів і покривають додатково захисними фарбами з водовідштовхувальними властивостями. Незважаючи на те, що такі столи для настільного тенісу не бояться води, рекомендується купувати до них спеціальні чохли, які захистять ігрову поверхню від сонячного світла, пилу і бруду.