Три дивовижних місця для подорожі на поїзді


У подорожі на поїзді є щось чарівне. Чари знаходиться всередині – в поїзді ви можете зустріти нових людей, поїсти і поспати, почути чарівний стукіт сталевих коліс об рейки під вами. Але іноді магія проявляється і зовні – в ландшафті, повз якого проїжджає поїзд. Ландшафт дарує відчуття пригоди, яскраві переживання, розуміння серця нації.
Куди вас приведе це диво? Ми пропонуемо короткий огляд трьох  дивовижних місць, для подорожі на поїзді.

Якщо вас цікавлять маршрути Україною, то придбати онлайн залізничні квитки доволі просто. Скористайтеся послугами сервісу «PROIZD».

Найдивовижніші і мальовничі місця для подорожі на поїзді

Магістраль «Reunification Express», В’єтнам

Старт – Хошимін; Кінець – Ханой; Відправляється щодня; Відстань – 1072 милі (1726 км); Тривалість – два дні.

Від різноманітного ландшафту на борту Транссибірської магістралі до нескінченних зелених пейзажів Шотландського нагір’я – в цій мальовничій поїздці ви побачите всю первозданну красу світу.

Деякі залізниці проходять через історичні міста; інші поруч з вражаючою береговою лінією. Лінія «Reunification Express», також відома як залізниця Північ-Південь, відповідає всім цим критеріям. Подорож більш ніж за тисячу миль від Хошиміну на півдні до Ханоя на півночі, один із самих атмосферних способів потрапити в міста-близнюки В’єтнаму. І найкращий спосіб побачити всю красу між ними.

Магістраль «Amtrak California Zephyr», США

Старт – Чикаго; Кінець – Сан-Франциско; Відправляється щодня; Відстань – 2438 миль (3924 км); Тривалість – 52 години 40 хвилин.

Щоб зануритися в мальовниче велич північноамериканського континенту, необхідно відвідати магістраль «Amtrak California Zephyr». Це класична триденна подорож завдовжки майже в 2500 миль (4000 км) по преріях, пустелях, скелястих горах в Сьєрра-Неваді по дорозі з Чикаго в Сан-Франциско.

Пейзажі чудові всюди – особливо якщо дивитися через вікна в повний зріст в вагоні-салоні – але якщо ви можете витратити час тільки на певну ділянку, виберіть захоплюючу 185-мильну (298 км) ділянка між Денвером і Гленвуд-Спрінгс, де поїзд подорожує через захопливу пустелю з глибокими вузькими ущелинами біля витоків річки Колорадо.

Байкало-Амурська магістраль, Росія

Старт -Тайшет; Кінець – Радянська Гавань; Відправляється щодня; Відстань – 2687 миль (4324 км); Тривалість – чотири дні.

Ось питання, яке зіб’є з пантелику навіть представників в яскравих залізничних куртках. Яка лінія проходить через більш ніж 2500 миль (4320 км) по дикій місцевості Сибіру, ​​з’єднує віддалені населені пункти, де взимку температура опускається до -60 ° C  (-76 ° F), і вважається найбільшим будівельним проектом в історії Радянського Союзу? Транссибірська? Ні, це Байкало-Амурська магістраль, більш відома як БАМ – вигнаний брат більш відомої південної залізниці. Побудована майже через століття після Транссибірської магістралі, БАМ більш холодна, віддалена і перетинає не менше вражаючі пейзажі.

Примітка від редакції: під час COVID-19 діють обмеження на проїзд, і деякі лінії можуть не працювати. Перед від’їздом ознайомтеся з останніми інструкціями і завжди дотримуйтесь місцевих рекомендацій з охорони здоров’я.