Вхідні двері


Якщо при знайомстві людину оцінюють по її зовнішності, то перше позитивне враження про будинок складають вхідні двері особливо якщо це дерев’яні двері з натурального масиву.

Вхідні дерев’яні двері встановлюють для звукової та теплової ізоляції приміщення, задля безпеки доступу у приміщення й захисту від небажаного вторгнення сторонніх. У разі, якщо двері зовнішні і виходять на вулицю, вони повинні протистояти й витримувати дії атмосферних впливів природи. Зовнішня панель дерев’яних вхідних дверей виготовляється з деревини, що обробляється певним спеціальним чином і покривається захисними лаками або фарбами. В якості вхідних дверей, ми можемо порадити двері дерев’яні з масиву натуральної деревини, в котеджі та приватні будинки, де немає підвищених захисних вимог. Сучасні дерев’яні вхідні натуральні двері трохи поступаються дверям з більш міцних матеріалів, таких як заліза, сталі але вони мають практично ті ж характеристики й можливість виконання унікального індивідуального дизайну.

Для якісних вхідних дерев’яних дверей з натурального масиву конструкція посилюється й має поріг, ущільнювачі і утеплювачі, сертифікований запірний механізм і вічко для контролю присутності з протилежної сторони, в окремих випадках може бути встановлене відео спостереження, обладнуються металевим плінтусом, для запобігання вичовгування й вишуровуваня порогу й інших деталей, при використанні дверей як зовнішніх мають стійку до атмосферних явищ і примхливих змін погоди якісну зовнішню обробку дверного полотна.

Вхідні двері можуть мати також спеціальне скління (скло-пакет) і поштову скриньку. Щоб продовжити службу зовнішніх дерев’яних дверей, бажано встановити над ними дашок або декоративний навіс, що оберігатиме від негативного впливу сонця і опадів (такі заходи поліпшать експлуатаційні показники і збережуть зовнішній вигляд дверей й оздоблення тривалий час). Дерев’яні двері конструктивно можуть виготовлятись із фільонками, щитовим способом (суцільним і порожнистим), а також масивом (виконується з однорідного матеріалу на всю товщину дверного полотна), і хоч основні принципи не змінилися, з’явилися нові способи, що дозволяють значно поліпшити і урізноманітнити конструкції вхідних дверей.

3-minНа сьогоднішній день найпоширенішим натуральним матеріалом для виготовлення вхідних дверей є дерево. Краса цього природного матеріалу говорить сама за себе. Здавна в будівництві дерево використовувалося завдяки його фізичним характеристикам – хорошою тепло і звукоізоляцією, здатності “дихати”. Колір і теплота, що виходить від предметів, виготовлених з натурального дерева, здатні привнести в будь-яке житло комфорт і неповторну атмосферу. І не посперечаєшся, що вхідні дерев’яні двері завжди виглядають виграшно і красиво. В перелік основних переваг дерев’яних дверей слід також відзначити їх довговічність і екологічність, дерев’яні двері не будуть іржавіти, вони легше важких металевих аналогів, купити їх досить просто, а різноманітність лакових покриттів для дерева дозволять зробити вхідні дерев’яні двері модним акцентом у вашому інтер’єрі, та й ціна цілком прийнятна.

На даний момент ми виготовляємо вхідні дерев’яні двері з урахуванням основних вимог з безпеки та забезпечуємо механізмами захисту від зламу. Технологія створення дерев’яних дверей з масиву натурального дерева піднялася до такого рівня, що ця продукція витримує зміну температури та клімату. Ну і різноманітність конструктивних рішень дозволяє реалізувати найскладніші проекти.
Сучасні двері вхідні дерев’яні можуть повністю виконуватися з масиву, бути щитовими з утепленням або щитовими на металевій основі. Дерев’яні двері з масиву робляться з цілісного шматка дерева. При цьому деревина повинна бути достатньо щільною. Найбільш використовувані породи дерева для таких виробів: дуб, червоне дерево, ясен, горіх, вишня. Для щитової конструкції дверей характерна двостороннє облицювання деревом суцільних або порожнистих щитів. Суцільні щити виконуються шляхом склеювання рейок або з ДСП, а пустотілі щити являють собою каркасну конструкцію. Пустотілий щит можна наповнювати утеплювачем. Для посилення міцності двері та запобігання їх деформації розроблена нова конструкція щитових дверей, в якій дверне полотно посилюється алюмінієвою плитою.

Зверніть увагу на такі прості поради: Якщо всі двері в будинку будуть виконані з однієї породи, то це додасть інтер’єру єдиний стиль. Вхідні дерев’яні двері будуть більш виграшно виглядати, якщо їх колір буде контрастний кольору стін. замовити дерев’яні двері з масиву натуральної деревини у Черкасах, області, сусідніх областях за адекватною ціною Ви зможете на нашому сайті.