Вибір столу для настільного тенісу


Чи не хочете зіграти в настільний теніс з друзями на дачі? Або у власній квартирі? Що може бути краще веселих дружніх змагань на свіжому повітрі або в звичній атмосфері рідної домівки? Точний удар за ударом, зовсім небагато, і ось Ви вже переможець. Маючи в своєму розпорядженні персональний стіл для тенісу, що відрізняється високою якістю, будьте впевнені, перемоги Вам забезпечені. Широкий вибір різних моделей столів доступний в інтернет-магазині Ракетка.

На що звернути увагу при виборі

Столи для настільного тенісу розрізняються за характеристиками, матеріалами, розміром і багато чому іншому.

РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА. Якщо ви хочете, щоб ваші діти могли повноцінно грати, вам підійде стіл з регульованою висотою. У цих столів є ніжки, які можуть опускати або піднімати висоту столу. Це корисно для маленьких гравців і дає можливість випробувати всю ігрову поверхню, і з легкістю дотягнутися до м’яча, при близькому грі у сітки.

ТОВЩИНА ПОВЕРХНІ. Одним з факторів, від якого буде залежати ціна вашого столу для настільного тенісу, є товщина поверхні, яка коливається від 12 мм до 25 мм. Столи з більш тонкими поверхнями, як правило, дають менший відскік. У міру збільшення товщини відскік має тенденцію збільшуватися. Як правило, чим товще поверхню, тим вище ціна. Звичайні гравці можуть обійтися більш тонкої поверхнею, ніж ті, хто хоче тренуватися на змаганнях.

НАКЛАДНИЙ СТІЛ. Легкі накладні столи – це спосіб економії місця, який дає вам можливість грати в настільний теніс в будинку, навіть якщо розмір вашої кімнати може диктувати інше. Відповідно до назви, накладні стільниці складаються тільки з поверхні і можуть поміститися поверх більярдних столів або інших великих столів, які, можливо, вже є у вас вдома.